Holistiline Regressiooniteraapia

Toetav vestlus Sulle sobivas kohas

Toetav vestlus kui tunned, et soovid vabalt vestelda, Sulle sobival teemal. Võime kohtuda kohvikus, mere ääres, metsarajal jne. Ära jää üksi ja võta julgelt ühendust. Olen olemas, Sind kuulamas.

1-1,5 tunnine vestlus 60.-

Üksik holistiline teraapia seanss

Seanss sobib Sulle kui soovid tulla üheks intensiivseks teraapia seansiks. Seanss kestab umbes 3 tundi ja algab vestlusega Sinust, probleemidest, vajadustest ja elamustest. Poole ajast, lamad diivanil ja “rändad” oma sisemaailmas. Töö on väga intensiivne. Saad teraapiast rohkem kasu, kui pühendad päeva iseendale ega planeeri sinna tööülesandeid või muid kohustusi.

2,5-3 tunnine seanss 120.-

Oled tähtis! Holistiline terapeut ja kogemusnõustaja Elly Eilart. Holistiline nelik

Holistiline nelik

Koosneb neljast (2,5 – 3 tundi) teraapia seansist ja on sobiv Sulle kui soovid oma elus kiiret muutust, armastad töötada intensiivselt ja oled valmis läbi viima tõhusat suurpuhastust. Holistiline nelik koosneb neljast seansist 4 päeva jooksul. Need võivad olla järjestikused päevad või jagatud kahte ossa – 2 päeva ja umbes nädala pärast veel 2 päeva. Iga teraapia seanss kestab umbes 3 tundi ja algab vestlusega Sinust, probleemidest, vajadustest ja elamustest. Poole ajast, lamad diivanil ja “rändad” oma sisemaailmas. Töö on väga intensiivne. Saad teraapiast rohkem kasu, kui pühendad need päevad iseendale ega planeeri sinna tööülesandeid või muid kohustusi.

4 x 2,5-3 tunnist seanssi Tallinnas 420.-
4 x 2,5-3 tunnist seanssi Harjumaal, Saku vallas 360.-

Üksik holistiline seanss peale neliku läbimist

Seanss sobib Sulle kui oled eelnevalt juba neliku läbinud ja soovid läbi töötada erinevad murekohad, mis on igapäevaelus üles tulnud. Seanss kestab umbes 3 tundi ja algab vestlusega Sinust, probleemidest, vajadustest ja elamustest. Poole ajast, lamad diivanil ja “rändad” oma sisemaailmas. Töö on väga intensiivne. Saad teraapiast rohkem kasu, kui pühendad päeva iseendale ega planeeri sinna tööülesandeid või muid kohustusi.

2,5-3 tunnine seanss 100.-

Sisemiselt tekkis soe ja turvaline tunne, ma ei tundnud, et oleksin sunnitud midagi tegema või kuidagi olema. Olen käinud paljudes teraapiates ja alati on tekkinud tunne, et ma olen lisakohustus või lihtsalt rahateenimis võimalus Elly juures seda tunnet ei tekkinud.”

“Olen väga rahul- tunnen lühikese ajaga enda sees palju muutuseid. Oled abistav, toetav, konkreetne, kannatlik, teadlik ja enesekindel. Teed õiget asja – aitäh, olen väga tänulik :)”

“Minu jaoks olid need seansid väga erilised, kindlasti minu igapäeva elu muutvad. Tohutud võimsad tunded.”

“Tähelepanekuga” Mina tahan” väljaütlemisel toimuvad suured muutused…Sain teada kui palju ma mõtetega ennast saboteerin.”

“Mind kuulati päriselt! Minuga kui inimesega arvestati. Mul on tunded mitte ainult mõtted! Oled nii siiras ja kuulasid mind PÄRISELT!”

…….

 

Holistilisest Regressioonteraapiast

Holistika ja holistiline tuleneb kreekakeelsest sõnast holos – “terve”, “kogu”, “täielik”. Holistiline teraapia käsitleb inimest kui ühtset tervikut –  inimese mõtted, tunded, füüsiline keha, hing ja vaim on omavahel tihedalt seotud.  Füüsilised pinged ja haigused on otseselt seotud inimese psüühikaga.

Holistiline regressiooniteraapia on teraapia  ja tugi õnneliku elu loomisel. Me oleme harjunud pingutama ja „välja kannatama“, aga elu ei pea olema kannatus. Teraapia eesmärgiks on inimeste toetamine nii, et tavapärasest elust saaks optimaalne, parim võimalik elu.  Optimaalses elus on heaolu, rahulolu ja õnnetunne, aga sealt ei puudu ka areng ja väljakutsed. See on elu, mida elatakse täiel rinnal, nautides, tundes oma tugevaid külgi ja rakendades oma loomulikke andeid.

Holistilise regressiooniteraapia protsess on terviklik ja võimas, sest holistilised rännakud sisemaailma võimaldavad töötada nii keha, meele, hinge kui vaimuga. Holistilistel rännakutel uurivad kliendid oma sisemaailma ja leiavad minevikust üles oma probleemide algpõhjused ning töötavad läbi olukorrad, kust probleemid alguse on saanud. Nii vabastatakse minevikus kinni kiilunud tunde- ja mõttemustred, inimesed jõuavad iseendale lähemale.

Holistiline regressiooniteraapia saab aitata, kui sul on :

 • Probleemid suhetes, vanematega, lastega, kolleegidega.
 • Elurõõmu, eluisu puudumine, kriisiolukorrad elus, traumad, hirmud ja foobiad.
 • Kehalised kaebused nagu näiteks seedehäired, peavalud, kroonilised valud või pinged kehas, põletikud, allergiad jne.
 • Seksuaalsed probleemid nii meestel kui naistel, seksuaalse ahistamise kogemus.
 • Sõltuvusprobleemid (sigaretid, ravimid, toit, töö, seks, uimastid jm.).

Abi on saanud ka  inimesed, kes on enesearenduse ja vaimu äratamise teel ning kes tahavad:

 • Leida iseennast, oma elu mõtet või eesmärki.
 • Tundma õppida oma potentsiaali, võimeid ja võimalusi.
 • Luua paremat kontakti oma sisemise tarkusega, oma kõrgema Minaga.
 • Parandada oma elukvaliteeti, kuigi saavad oma elu ja tööga üldiselt hästi hakkama.
 • Äratada endas erilisi võimeid ja ülitajusid.

Holistiline rännak toimub muutunud teadvusseisundis ning ei sobi seetõttu neile, kellel on probleeme vahetegemisega reaalse ja mittereaalse, mina ja mitte-mina vahel nii nagu skisofreenia ja teised psühhootilised häired.
Samal põhjusel ei sobi sellised sisemaailma rännakud narkootiliste ainete mõju all olevatele inimestele ning ägeda kriisi- või šokiseisundi puhul, kui inimene on kaotanud adekvaatse enesetaju.
Vastunäidustatud on see ka neile, kelle psüühikahäirete põhjuseks on ajukahjustused.

Holistilise regressiooniteraapia seansi ajast umbes kolmandiku terapeut ja klient vestlevad, kaks kolmandikku ajast lebab klient diivanil suletud silmadega ja keskendub oma sisemaailmale. Järk-järgult mõnusalt lõõgastudes jõuab klient une-eelsesse meditatiivsesse seisundisse, ent vestlus terapeudiga jätkub. Muutunud teadvuseseisundis tajub inimene iseennast, oma keha ja sisemaailma hoopis teistmoodi. Aju töötab erinevalt, alateadvusele on vabam juurdepääs ja lihtsam on oma harjumuspäraseid “programme” avastada, mõista ning muuta.

Dialoogis terapeudi ja omaenda sisemise tarkusega leiad sa üles ja töötad läbi need olukorrad ja tundeteemad, mis on seotud probleemidega su elus. Muutused sisemaailmas toovad kaasa muutusi välismaailmas ning sisemaailmas tehtud ümberkorraldused kanduvad üsna ruttu ka tavaellu – uskumustesse, hoiakutesse, suhetesse, käitumisse, kehasse.

Teraapia lähtepunktiks on iga inimese enda sisemaailm, tema tõekspidamised, uskumused ja elusituatsioon. Seetõttu on teraapiaseansside sisu väga individuaalne.

Sa võid uuesti läbi elada sündmusi, mille kohta sa tead, et need on su elus toimunud. Pinnale võivad kerkida sündmused, mis on nii palju valu tekitanud, et sa oled need peitnud sügavale alateadvusse ning ei mäleta neid. Sa võid leida lahenduse oma probleemidele ka hoopis muud moodi – elades läbi unenäotaolisi või sümboolseid lugusid.

Probleem kaob ja sellega seotud kehalised sümptomid kaovad, kui inimene läheb tagasi selle momendi või olukorra juurde, kus probleem tekkis.

Iga su probleem on blokeering kogu süsteemis tervikuna. Blokeerunud on mõtted, mis käivad ringiratast samu radu, mõtteringe saadavad kehatunded ja emotsioonid. Blokeeringud, mis sisaldavad selliseid negatiivseid tundeid nagu viha, hirm, häbitunne, süütunne, abitus, üksindus, kurbus ja valu, pärsivad tohutul hulgal energiat, mida sa võiksid palju otstarbekamalt kasutada.

Kui probleemsed olukorrad ja emotsionaalsed blokeeringud on läbi töötatud, hakkab energia vabamalt voolama. Sinu tegelikel annetel, teadmistel ja talendil on võimalik siis paremini avalduda. Suhted teiste inimestega muutuvad, tunned suuremat rahu ja tasakaalu. Võid märgata muutusi ka oma kehas ning vanade valude ja sümptoomide kadumist, kuna kontakt Kõrgema Mina energiaga on iseenesest tõhusa tervendava toimega. See muutuste jada, mis saab alguse teraapia ajal, võib jätkuda ka hiljem. 

holistika.ee