Minust

Terapeudiks kasvamine

Minu elus on alati olnud loodus ja loomad. Lapsena koolist koju tulles sai taskuraha eest ostetud lilleseemneid või tulin hilisel tunnil ratsutamise trennist.  Mul on alati  olnud koht, kus külvata, märgata looduse ärkamist, tunda rõõmu väikestest asjadest – tunnetada enda ühendust maaga.  Lapsepõlves oli minu suureks unistuseks elada oma majas ja kasvatada endale kõik vajalik, mis loodus annab. Tänaseks on see unistus teoks saanud ja elan juba 20 aastat vanas talumajas.  Vana talumaja renoveerimine on õpetanud mulle palju kannatlikkust, pealehakkamist ja vastutuse võtmist oma soovide täitumise eest samuti ka palju isetegemist ja loomist.

Holistilise regressiooniteraapiani viis mind minu tütre toonane haigus, kui tava meditsiin ei osanud aidata. Hakkasin abi otsima mujalt ja sain vastuseks, et pean enda probleemidega tegelema, sest lapsed on kuni 7 eluaastani ema mõjutada. Kuni selle ajani olin tegelenud kõige välisega – lapse, töö, pere ja koduga ja unustasin ära kõige tähtsama – iseenda.

Aastal 2016 võtsin julguse kokku ja läksin esimest korda holistilisse regressiooniteraapiasse. Selleks hetkeks oli minu elus toimunud palju sündmusi ja tundsin, et enam edasi nii ei saa. Esimesed teraapiad panid mind vaatama enda sisse, mida olin kaua vältinud. Olin olnud tubli laps/naine ja sain kõigega alati hakkama. Hakkasin nägema enda elus tehtud ja tegemata jäänud asju, mustreid, kaassõltuvust (lapsepõlves, kodus, peres, lapsekasvatusel, tööl). Algus oli keeruline, sest mustrites elamine ja kaassõltuvuse tunnistamine oli mulle ebameeldiv. Endaga tegeledes tulid teadmised, kuidas muuta mustreid ja panna piire – ütelda EI. Täna olen väga tänulik nende õppetundide ja inimeste eest sest need on  kasvatanud minust terapeudi.

2017-2022 õppisin Holistilise regressiooni terapeudiks, sel ajal õppisin palju enda kohta, mida soovin, mida PÄRISELT tahan sellelt elult – olla mina ise sellisena nagu olen ilma maskita, lubada endal tunda tundeid,  julgeda abi paluda ja andestada iseendale. Koolis õppimise ajal osalesin veel mitmetel põnevatel kursustel, et saada parem ühendus iseendaga nt. reiki, kuputeraapia, shamaani trummi valmistamine, tantra, shibari jne. Oman Tallinna Majanduskooli diplomit rakenduskõrghariduses, aastast 2006 personalitöö erialal. 11 aastat olen töötanud personalivaldkonnas, viimased 4 aastat personalijuhina.

Holistilise terapeudina praktiseerin 2021. aastast. 

2022 aastal lõpetasin Holistika Instituudis Holistilise regressiooni terapeudi õppe.

2023 aastal õppisin Eesti Pereteraapia koolis – Süsteemse pereteraapia sissejuhatava kursusel, Digiriigi Akadeemias – Psühholoogilst traumat arvestava praktika e-kursusel, Luwi koolituskeskuses – Kogemusnõustaja baaskoolitusel,  Eesti Mänguteraapia Akadeemias – Metafoorikaardid terapeudi abimehena koolitusel ja Kiira Järve Pereteraapia ja Koolituskeskuses – Kiindumussuhe ja trauma töötuba.

Minu suurimaks õpetajaks on olnud minu tütar, kes on õpetanud mind tundma rõõmu  väikestest asjadest, kuidas väljendada ennast – rõõmu, kurbust, viha ja õppida kannatikkust.

 

Elly Eilart

Loodus

Looduses saan ennast peale pika päeva laadida ...

Holistiline terapeut ja kogemusnõustaja Elly Eilart -Seebitegu

Seebitegu

Looduslike käsitööseepe valmistan juba 6 aastat, põnevusega katsetan uusi ürte loodusest.

Holistiline terapeut ja kogemusnõustaja Elly Eilart- Hobused

Hobused

Hobused on minu suured lemmikud, alustasin ratsutamisega 12 aastaselt.

 

Ära karda kaotada inimest, karda kaotada ennast….